بيشتر
با حضور سرپرست اداره کل برگزار شد؛ برگزاری جلسه شورای اداری کارکنان ستاد با محوریت هشتمین جشنواره رضوی جلسه شورای اداری کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد با حضور سرپرست اداره کل و روسای ادارات کتابخانه ها و کارشناسان و با محوریت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، جلسه شورای اداری  اداره کل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور سرپرست اداره کل،روسای شهرستانها و کارشناسان ستادی و با محوریت هشتمین جشنواره رضوی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سرپرست اداره کل، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران خاطر نشان کرد: رمضان ماه مهمانی خداوند است و باری تعالی درگاهش را بر روی بندگانش باز کرده است، پس چه بهتر که ما با روزه گرفتن، تلاوت قرآن و عبادت از برکات این ماه حداکثر استفاده را نموده و در درگاه خداوند حاضر شویم.

یاسر رحیمیان ضمن تقدیر از عملکرد روسای ادارات و کارشناسان و کتابداران در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سال گذشته در امر جذب مشارکت ادارات و ارگان های دولتی و تبلیغات جشنواره در سطح شهرستان و استان کهگیلویه وبویراحمد  تصریح کرد: هدف از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، ترویج فرهنگ رضوی و گسترش مطالعه کتب مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین(ع) به ویژه امام رضا(ع) است، لذا میبایست تمامی همکاران در این امر مشارکت داشته باشند وتبلیغات و مشارکت به خوبی انجام پذیرد تا همچون سال گذشته که بیش از 13 هزار نفر شرکت کننده داشتیم،امسال نیز بتوانیم این روند رشد را داشته باشیم.

رحیمیان در ادامه با اشاره به اثرگذاری ویژه کتاب و کتابخوانی بر شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی، تشریح کرد: هریک از ما میتوانیم بعنوان یک سفیر در جهت ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی، خانواده و اطرافیان خود را به شرکت در این جشنواره دعوت کنیم.

سرپرست  کتابخانه های عمومی در ادامه ازتلاش در جهت مشارکت دادن سایر دستگاهها و سازمانهای استان و مردم استان در این جشنواره تاکید کرد و  افزود: به هر حال نهاد کتابخانه های عمومی کشور در این چند دوره متولی خوبی برای جشنواره کتابخوانی رضوی و تبلیغ سیره و روش زندگانی حضرت امام رضا(ع) بوده است و باید امسال نیز با تبلیغات خوب و مطلوب در جلب مشارکت مردمی تلاش خوبی را به نمایش گذاشت.
 
در ادامه این نشست روسای ادارات،کارشناسان ستاد در خصوص مسائل و مشکلات خود و کتابخانه های عمومی استان نظرات و دیدگاه های خود را بیان داشتند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 414
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما