بيشتر
1397/2/22 شنبه گزارش بازدید از دو کتابخانه عمومی در منطقه ای محروم در کهگیلویه وبویراحمد؛ لذت کتابخوانی به همراه شور ونشاط کودکانه در دوکتابخانه عمومی در محرومترین نقطه استان درسفر یک روزه سرپرست کتابخانه های عمومی استان دو کتابخانه روستایی در منطقه زیلایی به اسباب بازی و بازیهای فکری مجهز شدند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، در بازدید یک روزه سرپرست کتابخانه های عمومی استان از دو کتابخانه عمومی در منطقه زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد، بخش های کودکان دو کتابخانه عمومی" دکترحسابی روستای موشمی سفلی" و "فردوسی  روستای برد پهن " مجهز به بازیهای فکری و اسباب بازی شدند.

در این بازدید یاسر رحیمیان با حضور در بخش کودک این دوکتابخانه، با همراهی کودکان در جمع خوانی کتاب "داستان های موموشی" شرکت کرد.

سرپرست کتابخانه های عمومی استان در جمع اعضای شورای روستا و برخی اهالی این روستاها گفت: هدف و رسالت نهاد کتابخانه های عمومی ارائه خدمات فرهنگی به روستاهای محروم و کمتر توسعه یافته است و این دو کتابخانه هرچند کوچک که به صورت حق انتفاع اداره می شود تنها اماکن فرهنگی در منطقه زیلایی است و البته تمام تلاشمان را برای ساختن کتابخانه های بزرگتروقرار دادن تجهیزات و امکانات مخصوص بخشهای مختلف کتابخانه ای در زیلایی انجام خواهیم داد.

رحیمیان کودکان و جوانان زیلایی را از مستعد ترین جوانان استان ذکر کرد و افزود: علیرغم محرومیت این منطقه، استعداد جوانان زیلایی قابل ستودنی است و جوانان زیلایی می توانند به رفع محرومیت این منطقه کمک کنند و البته دولت نیز باید با ساخت اماکن فرهنگی و ورزشی، بستر لازم را برای رشد و کشف استعدادهای جوانان بنماید.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 373
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما