بيشتر
1397/1/20 دوشنبه دراولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان مطرح شد: تلاش هرچه بیشتر در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان در سال جدید با حضور سرپرست کتابخانه های عمومی و کارشناسان اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، در اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان در سال جدید، سرپرست کتابخانه های عمومی استان بر تلاش بیشتر کارشناسان اداره کل بر اجرای برنامه های فرهنگی و سیاستهای ابلاغی نهاد کتابخانه های عمومی در استان تاکید کرد.

یاسر رحیمیان در این جلسه ضمن تبریک سال نوگفت: استفاده از کالا ایرانی و حمایت از محصولات ایرانی دغدغه مقام معظم رهبری است که ایشان در قالب شعار سال در ابتدای سال نو به ان تاکید کردند و البته ما نیز باید درتحقق این شعار و عملی کردن این مهم تلاش کنیم که می توانیم در فضای فرهنگی مبلغ خوبی برای دغدغه مهم رهبری باشیم.

رحیمیان تصریح کرد: سال گذشته برنامه های فرهنگی متنوعی نظیر جشنواره کتابخوانی رضوی، برنامه های گرامیداشت روز کتاب،کتابخوانی و کتابدار، طرح ملی کتابخانه گردی و نشستهای فرهنگی کتابخوانی در استان برگزار شد که با استقبال مردم روبرو شدکه امسال نیز باید این روند ادامه پیدا کند و البته با کیفیت و کمیت بالاتر اجرایی خواهند شد.
 وی افزود: کارشناسان اداره کل باید با نظارت بیشتر بر روند خدمات رسانی به اعضا و مراجعین کتابخانه های عمومی، بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

در این جلسه کارشناسان اداره کل نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد واحدهای خود در سال گذشته، برنامه های خود را در سال جدید ارائه دادند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 431
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما