بيشتر1396/11/23 دوشنبه توسط کتابداران استان صورت پذیرفت؛ برنامه های فرهنگی کتابداران بویراحمد، گچساران، باشت و چرام و بهمئی در راهپیمایی 22 بهمن کتابداران کتابخانه های عمومی استان با برپایی غرفه،حضور فرهنگی پر رنگی در راهپیمایی های شهرستانها،هم دوش و همگام با مردم داشتند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد، کتابداران شهرستانهای گچساران، باشت و چرام با برپایی غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی حماسی 22 بهمن همگام و همراه خیل عظیم مردم شدند.

صبح دیروز کتابداران با حضور دربین مردم ضمن حضور پرشور خود و شعار علیه استکبار جهانی، در غرفه های فرهنگی برپا شده به ثبت نام رایگان، برگزاری نمایشگاه کتاب و توزیع بروشور و بسته های فرهنگی پرداختند.

در شهر یاسوج کتابداران کتابخانه آیت الله ملک حسینی شهریاسوج نیز، ضمن ثبت نام رایگاه راهپیمایان، نمایشگاه روز شمار انقلاب به روایت روزنامه های اطلاعات و کیهان سال 57 را در معرض دید علاقمندان به رویدادهای تاریخی انقلاب اسلامی پرداختند.

مشابه همین مراسم در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه و لیکک مرکز شهرستان بهمئی نیز نمایشگاههای کتاب و توزیع و اهدای کتاب به مردم صورت گرفت.

گفتنی است در کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بیش از200 برنامه فرهنگی متناسب با دهه فجر انقلاب برگزارشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 484
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما