بيشتر
1397/2/9 يكشنبه در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و سرپرست کتابخانه های کهگیلویه و بویراحمد تاکید شد: هم افزایی و همکاری فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و کتابخانه های عمومی استان در سال جدید در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بر همکاری فرهنگی در سال جدید تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز عیسی گرجی زاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در کتابخانه های عمومی استان با سرپرست اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار گرجی زاده با اشاره به همکاریهای سال گذشته دو مجموعه فرهنگی گفت: رسالت اصلی کانون پرورش فکری کودکان و کتابخانه های عمومی در واقع بر افزایش و ارتقای فرهنگی کودکان و نوجوانان در بخش کتابخوانی استوار است و این رسالت در توجه به کودکان و نوجوانان حساسیت بیشتری دارد و نهادینه کردن مطالعه و توجه به کتابخوانی کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: برنامه های مشترک دو مجموعه فرهنگی کانون و کتابخانه های عمومی در بخش های کتابخوانی، مسابقات نقاشی با مو.ضوع کتاب، نشست های کتابخوانی امسال نیز به مانند سال گذشته، در سال جدید ادامه خواهد داشت و ما این آمادگی را داریم که در این زمینه ها همکاری داشته باشیم.

در این دیدار سرپرست کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن تقدیر از کانون پرورش فکری کودکان افزود: در جشنواره کتابخوانی رضوی سال گذشته کانون فکری کودکان، همکاری خوبی در بخش نقاشی کتب جشنواره رضوی با مجموعه کتابخانه های عمومی استان داشت که قابل تقدیر است و امیدواریم که امسال نیز بتوانیم این همکاری را ادامه دهیم.

یاسر رحیمیان افزود: انشالله  امسال نیز علاوه بر سایر همکاری های فرهنگی، با هماهنگی لازم چند نشست کتابخوانی را در بین کودکان عضو کانون برگزار خواهیم کرد و همچنین مسابقات نقاشی، برنامه های قصه گویی را در کانون پرورش فکری به صورت مشترک انجام خواهیم داد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 445
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما