بيشتر
1397/1/16 پنجشنبه استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار مدیران دستگاه های فرهنگی: حوزه فرهنگ به عنوان زیربنای همه امور مورد توجه قرار گیرد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار مدیران دستگاه های فرهنگی گفت :حوزه فرهنگ باید به عنوان زیربنای همه امور مورد توجه قرار گیرد و سرمایه گذاری در این حوزه ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشستی با مدیران دستگاه های فرهنگی استان ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: در سال جدید در کنار توجه به مسائل اقتصادی باید به حوزه فرهنگ نیز توجه کافی داشت وبا توجه به شعار سال باید به کالاها و محصولات و تولیدات فرهنگی داخلی نیز بها و ارزش گذاشت.
وی افزود: فرهنگ، بستر و زمینه بسیاری از تحولات اقتصادی ورونق اشتغال است و مقوله فرهنگ و برنامه های فرهنگی باید در جهت ترویج و تبلیغ استفاده از کالاها و سرمایه های داخلی باشد.
احمدی عنوان کرد: اگر قرار است ما در کنار حفظ و ارتقاء و صیانت از ارزش ها در دنیا تمدن سازی کنیم، باید جلوی قدرت شادابی و نشاط مردم گرفته نشود و باید با رعایت مسائل دینی، حریم ها و حرمت ها، شادابی و امید را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه، باید در عرصه فرهنگ دغدغه، میدان کاری و عملیاتی و نگاه خیرخواهانه داشته باشیم، گفت: به حوزه فرهنگ به خوبی کمک اعتباری می کنیم اما باید بدون موازی کاری، برنامه ها قاعده مند، هدف دار و راهبردی باشند.

استاندار ابراز داشت: همه دستگاه های اجرائی باید به صورت تیمی و سیستمی عمل کنند و در همه فعالیت ها هماهنگ و در کنار هم باشند و در سختی کار و رفع مشکلات و موانع با هم افزائی پیگیر امور باشند.
گفتنی است در این دیدار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سرپرست کتابخانه های عمومی ،مدیرکل آموزش و پرورش،سازمان تبلیغات و برخی معاونان دستگاههای فرهنگی با استاندار دیدار وپیرامون مسائل فرهنگی استان گفتگو کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 445
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما