بيشتر
1396/12/23 چهارشنبه حضور شهردار یاسوج در دفتر سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد؛ ایجاد پارک مطالعه در شهر یاسوج ماحصل دیدار شهردار با سرپرست کتابخانه های استان بود

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد،صبح امروز نستهن مقدم شهرداریاسوج  در دفتریاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی استان حضور یافت و با وی دیدار و گفتگو کرد.

دراین دیدارسرپرست کتابخانه های عمومی استان با اشاره به همکاری خوب شهرداری یاسوج در واگذاری زمین یک باب کتابخانه عمومی در پارک ساحلی یاسوج گفت: شهردار جدید یاسوج نگاه فرهنگی خوبی به حوزه کتابخانه های عمومی دارد و واگذاری زمین کتابخانه اولین گام ایشان است که قدمی ارزشمند و قابل تقدیر است.

رحیمیان افزود: انشالله در اوایل سال آینده این زمین کلنگ زنی و کارساخت این کتابخانه آغاز خواهدشد و امیدواریم بتوانیم این همکاری فرهنگی را باشهرداری یاسوج ادامه دهیم.

شهردار شهریاسوج نیز با اشاره به جایگاه ارزشمند کتاب و کتابخانه ها اظهارداشت: نگاه شهرداری به شهریاسوج نگاهی فرهنگی است و قطعا این نگاه در حوزه کتاب پررنگتر خواهد بود.

مقدم افزود: تمام سعی خود را بر ایجاد " پارک مطالعه" در یکی از فضاهای سبز خواهم کرد تا مردم در این پارک با فراغ بال به مطالعه کتاب بپردازند.

گفتنی است در این دیدار نگین تاجی رئیس دادگستری شهرستان بویراحمد، وی را همراهی کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 484
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما