بيشتر


1396/12/19 شنبه در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی صورت گرفت: کتابخانه گردی بی نظیر مسئولان،هنرمندان و نویسندگان استان از 8 کتابخانه عمومی کهگیلویه و بویراحمد سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد ازاستقبال بی نظیر مسئولان و مدیران استانی، هنرمندان و نویسندگان و چهره های فرهنگی استان از طرح کتابخانه گردی در 8 کتابخانه عمومی خبرداد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان ازاستقبال مسئولان و مدیران استانی در طرح کتابخانه گردی در 8 کتابخانه منتخب استان خبرداد و گفت: خوشبختانه این طرح در استان با برنامه ریزی و رایزنی های مناسب و دعوت از مدیران و مسئولان و هنرمندان و چهره های شناخته شده در استان و شهرستان با استقبال خوبی مواجه گشت.
یاسررحیمیان تصریح کرد: حضور کاظم نظری معاون سیاسی استانداری، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی صالح موسوی اعظم امام جمعه موقت شهریاسوج، برخی مدیران و معاونان ادارات کل استان، معاون فرهنگی و آموزش نیروی انتظامی استان، شهرداران  و اعضای شورای شهر، برخی فرمانداران و معاونان فرمانداران در شهرستانها در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی بر رونق طرح کتابخانه گردی افزود.
رحیمیان با اشاره به حضور فرهیختگان استان و شهرستانها در کتابخانه های منتخب طرح کتابخانه گردی اظهارداشت: حضور نویسندگان، هنرمندان،اصحاب رسانه، برخی روسای کانونهای ادبی،به همراه نشست صمیمی و هم اندیشی، گرمای خاصی به سیر و گشت در کتابخانه های عمومی نهاده بود.
وی افزود: نمایشگاههای کتاب،ایستگاههای نقاشی، نمایشگاه کاریکاتور کتاب از بخشهای جنبی طرح ملی کتابخانه گردی در استان و شهرستانها بود که با استقبال خوبی برخوردار شد.
رحیمیان در پایان ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار استان به خاطر پیامهای مناسب در جهت دعوت و حضور مسئولان و همچنین واحد خبر صداو سیمای استان بخاطر پوشش خبری مناسب گفت: در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی استان تمامی دستگاههای اداری و فرهنگی سنگ تمام گذاشتند و با حضور خود، ازروند و پیشرفت برنامه های فرهنگی و خدمات کتابخانه های عمومی آشنا شدند و باعث دلگرمی کتابداران استان در سنگر ترویج فرهنگ مطالعه شدند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 555
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما