بيشتر
1396/12/16 چهارشنبه معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: حضور مسئولان و مردم در کتابخانه ها در روز17 اسفند،ارج نهادن به خدمات کتابداران زحمتکش خواهد بود درآخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان در سالجاری، برحضور مسئولان و مردم در طرح ملی کتابخانه گردی در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، اخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی، مدیرکل اقتصاد دارایی استان، معاون مالیاتی استان، سرپرست کتابخانه های عمومی استان، نماینده شهرداری یاسوج و تنی چند از اعضای انجمن در دفتر سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد.

در این جلسه یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه های عمومی استان به ارائه گزارش یکساله اداره کل کتابخانه های عمومی در استان وآخرین وضعیت پرداخت سهم نیم درصد شهرداری ها به کتابخانه های عمومی وهمچنین تشریح ویژه برنامه طرح ملی کتابخانه  گردی در 17 اسفند پرداخت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در این جلسه با اشاره به خدمات کتابخانه های عمومی و تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز چهاردمین سال تاسیس این نهاد گفت: خدمات نهاد کتابخانه های عمومی  در این چند ساله که از تاسیس آن می گذرد بر هیچ کسی پوشیده نیست  و در واقع نهاد کتابخانه های عمومی، یک نهاد فرهنگی موثر در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه در کشور است.

کاظم نظری تصریح کرد: اگر بخواهیم مقایسه ای با گذشته داشته باشیم در کشور و همین استان در چندین سال اخیر کتابخانه های عمومی بسیاری ساخته شده است و این نشان از توجه نظام جمهوری اسلامی بر مهم بودن فرهنگ کتابخوانی دارد.

وی همچنین با اشاره بر حضور مسئولان و مردم در طرح ملی کتابخانه گردی افزود: حضور مسئولان و مردم و خانواده ها در روز 17 اسفند و در سالروز تاسیس این نهاد ارزشمند فرهنگی، ارج نهادن به زحمات و خدمات کتابداران و مروجان فرهنگ مطالعه در کشور و استان خواهد بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 470
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما