بيشتر
1396/12/14 دوشنبه مسئول کتابخانه عمومی امیدخیرآباد مطرح کرد؛ اجرای طرح «با هم بخوانیم» در طبیعت بکر گچساران در ابتکاری جالب کتابدار کتابخانه عمومی امید روستای خیر آباد در شهرستان گچساران، کتابخوانی کودکان را به دل طبیعت برد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، مسئول کتابخانه عمومی امیدخیرآباد شهرستان گچساران درگفتگویی، اجرای طرح باهم بخوانیم را در کتابخانه عمومی امید، تجربه بی نظیر و سرشار از لذت برای کودکان دانست و ابراز داشت: این طرح بااستقبال بی نظیراعضای کتابخانه دانش آموزان دختر مقطع سنی ۱۰تا۱۲ساله درمحیطی بیرون از کتابخانه و در دل طبیعت انجام شد.

افسانه افضلی نژاد تصریح کرد: طرح "باهم بخوانیم" بهانه ای شد که جمع خوانی و بلند خوانی این بار در محیط بیرون از کتابخانه صورت بگیرد که طبیعت گردی و کتابخوانی در طبیعت برای کودکان بسیار لذت بخش بود.

وی افزود: این کار با رضایت و همراهی برخی از والدین صورت گرفت و کتاب های "جای اوخالی، مادرمسیحی من، اسرارطبیعت و هرآیه یک قصه" را به صورت بلندخوانی وجمع خوانی در دل طبیعت انجام دادند.

افضلی نژاد همچنین افزود: دانش آموزان و کودکان عضو کتابخانه همچنین با انجام فعالیت های نقاشی، کاردستی، ضرب المثل، حفظ آیات وحفظ شعر مربوط به کتاب های "طرح باهم بخوانیم" روز خوبی را با کتاب سپری کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 499
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما