بيشتر
1396/12/14 دوشنبه مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر مارگون؛ تنوع کتاب‌های کودک، از ویژگی‌های طرح «باهم بخوانیم» است مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر مارگون کهگیلویه و بویراحمد، تنوع کتاب‌های کودک را از ویژگی‌های طرح «باهم بخوانیم» دانست.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر مارگون در شهرستان بویراحمد با ابراز خرسندی از استقبال مردم این شهر از اجرای طرح «باهم بخوانیم» اظهار داشت: این طرح قطعاً یکی از طرح‌های ارزنده نهاد کتابخانه‌های عمومی است که ترویج مطالعه مفید در بین کودکان را به دنبال خواهد داشت.

علی پیامی درباره چگونگی اجرای طرح در کتابخانه عمومی شهر مارگون تصریح کرد: ابتدا با دعوت از دانش آموزان و مربیان مدرسه آنان را در جریان جزئیات این طرح قراردادیم. اولین جلسه بلند خوانی با خوانش کتاب «جای او خالی» برگزار شد و تاکنون چهار جلسه طبق شیوه‌نامه ارسالی، ثبت و ضبط و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده است.

وی در اشاره به ویژگی بارز این طرح گفت: به اعتقاد بنده تنوع کتاب‌های کودک، از ویژگی‌های طرح «باهم بخوانیم» است و این تنوع کتاب، زمینه علاقه کودکان را به کتابخانه و کتاب‌خوانی فراهم می‌سازد.

پیامی همچنین افزود: در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر مارگون، فضایی به مساحت ۱۷ مترمربع در نظر گرفته‌ایم که با پوسترها و اقلام مربوط به طرح «باهم بخوانیم» آراسته شده و به‌زودی سایر مراحل این طرح را نیز اجرایی خواهیم کرد

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 450
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما