بيشتر
1396/12/14 دوشنبه کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهر لیکک بهمئی مطرح کرد؛ اجرای طرح «باهم بخوانیم» تجربه‌ای موفق در شهر لیکک علیرضا جشن، کتابدار کتابخانه امام خمینی (ره) شهر لیکک شهرستان بهمئی، اجرای طرح «باهم بخوانیم» را تجربه‌ای موفق در این شهر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهر لیکک در شهرستان بهمئی در گفتگویی، اجرای طرح باهم بخوانیم را در کتابخانه عمومی این شهر تجربه موفقی دانست و اظهار داشت: هدف کلی این طرح نهادینه‌سازی سبک زندگی مطلوب از رهگذار کتاب‌خوانی، ترویج سبک زندگی اسلامی و ترویج خواندن در بین کودکان است.

علیرضا جشن با اشاره به چگونگی اجرای این طرح در کتابخانه عمومی، تصریح کرد: با دعوت از کودکان عضو کتابخانه عمومی امام خمینی‌شهر لیکک، کتاب‌های «جای خالی او»، «مادر مسیحی»، «اسرار طبیعت» و «هر آیه یک قصه» جمع خوانی و بلند خوانی شد. همچنین کودکان عضو کتابخانه به نقاشی و ساخت کاردستی در بخش کودک مشغول شدند.

وی با ابراز خرسندی از استقبال کودکان، بیان کرد: خوانش دورهمی کتاب‌ها و جمع خوانی، برای کودکان جذابیت داشت و آنان را بر سر ذوق آورد.

گفتنی است، کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهر لیکک شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد با ۲ هزار عضو فعال است و از این تعداد بیش از ۲۶۰ عضو کودک هستند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 282
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما