بيشتر

1396/11/24 سه‌شنبه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: شاداب سازی و رنگ آمیزی مجدد کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی یاسوج کار رنگ آمیزی مجدد و شاداب سازی کتابخانه مرکزی شهر یاسوج به جهت رضایت مندی اعضا و تکریم ارباب رجوع صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، به جهت زیبا سازی و شاداب سازی  فضای کتابخانه های عمومی در سطح استان، کار رنگ آمیزی مجدد و گلکاری محوطه داخلی کتابخانه مرکزی ایت الله ملک حسینی شهر یاسوج صورت گرفت.  

سرپرست کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه کتابخانه های عمومی به عنوان مکان اجتماعی نیازمند محیطی زیبا، جذاب و خوشایند هستند گفت: توجه به شاداب سازی کتابخانه های عمومی باعث جذب فراگیر مخاطب، ارتقا سایر شاخص های کتابخانه ای و تأمین محیطی امن و دلنشین برای مخاطبین و نهایتا افزایش شاخص مطالعه خواهد شد.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: از زمان افتتاح کتابخانه مرکزی ایت الله ملک حسینی یاسوج فضای سالنها ی مطالعه و برخی از بخشها و دیوارها ی سالنهای مطالعه دچار استهلاک و دستنوشته های نامطلوب شده بود که پس از رایزنی های اداره کل با نهاد در تهران، رنگ آمیزی مجدد این کتابخانه صورت گرفت که رضایت و خوشنودی اعضای کتابخانه را در پی داشت.

وی اظهار داشت: در دوسه ماه اخیر نیز کار گلکاری و غرس درختچه های تزئینی در فضای داخلی کتابخانه نیز صورت گرفت و اکنون فضای کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی مطلوب و انشالله سعی خواهیم کرد که با تمهیدات مناسب تری در شاداب سازی دیگر بخشهای کتابخانه، زمینه رضایت اعضا و خانواده ها را برای استفاده از کتابخانه بکار ببندیم.

وی همچنین از رنگ امیزی و شاداب سازی مجدد دیگر کتابخانه های عمومی در سطح استان افزود: در سال اینده با جذب اعتبار، دیگر کتابخانه های استان را شاداب سازی و رنگ آمیزی  مجدد خواهیم نمودو معتقد هستیم زیبا سازی و شاداب سازی و تأثیر گذاری بیشتر و بهتر دنیای زیبای کتاب و کتاب خوانی بر ذهن و باور اعضای کتابخانه، تاثیر بسزایی خواهد داشت. 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 586
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما