بيشتر1396/11/23 دوشنبه همگامی کتابداران کهگیلویه و بویراحمد با مردم و راهپیمایان و اجرای برنامهای فرهنگی در روز ۲۲ بهمن؛ حضور فرهنگی کتابداران استان با برگزاری برنامه های شاخص در روز شکوه و حماسه همزمان با سالروز تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های فرهنگی کتابخوانی متنوع در شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد و در مسیر راهپیمایان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، دیروزهمزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، کتابخانه های عمومی استان با اجرای برنامه های فرهنگی در مسیر تجمع کنندگان و راهپیمایان، در مکانها و غرفه ها  با برپایی نمایشگاه کتاب، نشریات و همچنین ثبت نام رایگان، همگام با مردم شدند.

 سرپرست کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک مجدد فرا رسیدن دهه فجر انقلاب و یوم الله ۲۲ بهمن گفت: از ابتدای دهه فجر استان برنامه های فرهنگی متنوع و متناسب با این ایام در کتابخانه های عمومی شهرها و روستاهای استان برگزار شد که برپایی غرفه ها و ایجاد فضاهای فرهنگی درمسیر راهپیمایان ۲۲ بهمن از شاخص ترین آنها بود.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: در مرکز استان و در برخی شهرستانهای استان، کتابداران در غرفه های فرهنگی با عضویت و ثبت نام رایگان مردم انقلابی شرکت کننده در راهپیمایی، برپایی نمایشگاه کتاب، نمایشگاه نشریات تاریخ انقلاب به روایت روزنامه های کیهان و اطلاعات ۱۳۵۷ به ترویج فرهنگ کتابخوانی و نمایش تصاویر و مطالب سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.

وی با اشاره به برگزاری دیگر برنامه های فرهنگی اجرا شده در این غرفه ها اظهار داشت: نصب بنر، برپایی ایستگاه نقاشی، توزیع و اهدای کتاب در مسیر راهپیمایان، توزیع بروشور عملکرد یکساله کتابخانه های عمومی ازجمله برنامه های فرهنگی کتابخانه ها درروز حماسه حضور مردم و مسئولان بود.

وی افزود: خوشبختانه استقبال از این برنامه ها بسیار خوب و مطلوب بود و می توان گفت که کتابخانه های عمومی استان با اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر و حضور فرهنگی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از جمله ادارات شاخص بود که مورد تحسین همگان قرار گرفت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 441
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما