بيشتر1396/11/15 يكشنبه سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: برگزاری بیش از 200 برنامه فرهنگی ویژه دهه فجر در کتابخانه های عمومی استان سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، نواختن زنگ انقلاب، نشست های کتابخوانی و جمع خوانی کتاب، مسابقات کتابخوانی و نقاشی و نمایشگاههای کتاب انقلاب ازمهمترین ویژه برنامه های دهه فجر در کتابخانه های عمومی استان ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان از برگزاری بیش از 200 برنامه فرهنگی در 68 کتابخانه عمومی در استان ذکر کرد و تصریح کرد: ویژه برنامه های فرهنگی  دهه فجر با حضور کتابداران برسر گلزارشهدا و مراسم غبار روبی و عطرافشانی، نواختن زنگ انقلاب و برپایی نمایشگاههای کتاب با موضوع انقلاب، مسابقات کتابخوانی، نقاشی و کارگاههای قصه گویی در کتابخانه های عمومی اغاز شده است.

یاسر رحیمیان اظهار داشت: تاکنون چندین نشست کتابخوانی، جمع خوانی  با ارائه و معرفی کتابهای کتابخوان ماه و با موضوع تاریخ انقلاب اسلامی  در کتابخانه های استان برگزار شده است که این نشستهای کتابخوانی تا پایان دهه فجر ادامه دارد.

وی با اشاره به نشست تخصصی کتابخوان ویژه هنرمندان در روز سه شنبه در کتابخانه آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج گفت: این نشست تخصصی با حضور هنرمندان هم استانی و با معرفی کتابهای تخصصی هنر برگزار خواهد شد.

رحیمیان افزود: انشالله در روز 21 بهمن درکتابخانه های عمومی سراسر استان و نیز در روز 22 بهمن در مسیرهای راهپیمایی در سراسر استان عضویت در کتابخانه های عمومی استان به صورت رایگان خواهد بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 510
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما