بيشتر
1396/11/11 چهارشنبه سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه خبرداد: آغاز تکمیل پروژه کتابخانه عمومی منطقه شاهد شهر دهدشت با اعتبار703 میلیون تومان سرانجام بعد از تعطیلی چند ساله مهمترین پروژه کتابخانه عمومی شهر دهدشت، با اختصاص 703 میلیون تومان کار تکمیل این پروزه از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه عمومی از آغاز تکمیل پروزه کتابخانه عمومی منطقه  شاهد دهدشت گفت: با اختصاص 600 میلیون تومان از سوی بنیاد برکت (وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام) و 103 میلیون دیگر از اعبارات سهم استانی، کار تکمیل این پروژه آغاز شد.

یاسر رحیمیان تصریح کرد: پروژه کتابخانه عمومی منطقه  شاهد دهدشت از مهمترین پروژه های فرهنگی شهر، 4 سال پیش نیمه کاره رها شده بود که مشکلات و معضلاتی را برای اهالی و ساکنان اطراف کتابخانه بوجود آورده بود که خوشبختانه با رایزنی های زیاد با بنیاد برکت و استانداری استان و با جذب اعتبار لازم، پروژه به پیمانکار واگذار شد و هم اکنون کار تکمیل آن آغاز شده و انشالله در اوایل سال اینده به بهره برداری می رسد.

وی اظهارداشت : این پروژه با زیربنای 804 متر مربع در سه طبقه و دارای بخشهای متنوع مخزن، مرجع، سالنهای مطالعه، بخش کودک و بخشهای دیگر است که در صورت تکمیل و بهره برداری به لحاظ  قرار گرفتن در بهترین مکان شهر دهدشت می تواند جوانان و علاقمندان به کتابخوانی را به خود جذب نماید و گام مهمی را در ترویج مطالعه بردارد.

رحیمیان همچنین با تقدیر از مسئولان بنیاد برکت، نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس، استانداری استان و فرماندار شهرستان کهگیلویه افزود: از همه کسانی که با حمایت از کتابخانه های عمومی استان و با رایزنی با بنیاد برکت برای تکمیل پروژه های نیمه کاره این اداره کل نقش داشتند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

گفتنی است این دومین پروژه کتابخانه عمومی استان است که اعتبار تکمیل آن، توسط بنیاد برکت به کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شده است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 565
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما