بيشتر
1396/11/7 شنبه درجلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان تاکید شد؛ برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر در کتابخانه های عمومی استان در این جلسه بررسی عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستانها و برنامه های فرهنگی دهه فجر امسال در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان، سرپرست کتابخانه های عمومی استان در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان بر هرچه باشکوهتر برگزارشدن برنامه های فرهنگی در تمامی کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد.

یاسر رحیمیان با اشاره به روند برگزاری این برنامه ها گفت: دهه فجر امسال به روال برنامه های هرسال برگزار می شود ولی انچه که مهم است باید علاوه بر کمیت به محتوا و کیفیت اجرای این برنامه ها دقت شود  و روسای شهرستانها و مسئولان کتابخانه های عمومی باید در پایان گزارش کار خودرا به اداره کل ارسال نمایند.

وی تصریح کرد: در بحث نشستهای کتابخوانی و جمع خوانی ها ،مسابقات کتابخوانی و نقاشی باید به کتابهایی پرداخته شوند که متناسب با موضوع انقلاب و تاریخ پیروزی انفلاب باشد زیرا که دهه فجر زمان مناسبی برای آشنا نمودن کودکان و نوجوانان با حوادث پیروزی انقلاب اسلامی است.

رحیمیان با اشاره به دیگر برنامه های دههفجر امسال افزود: ما انشائالله یک کلنگ زنی در شهرستان گچساران خواهیم داشت و همچنین دیدار با ائمه جمعه، عطر افشانی گلزار شهدا در تمامی شهرستانها و برپایی نمایشگاههای کتاب به ویژه در روز 22 بهمن ماه ودر مسیر راپیمایان و عضو گیری رایگان در این راهپیمایی ها را خواهیم داشت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 630
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما