بيشتر


1396/11/3 سه‌شنبه اقدام قابل تحسین بانوی خیر و نیکوکار در شهرستان گچساران؛ وقف منزل مسکونی جهت استفاده کتابخانه عمومی در کوی کارکنان دولت گچساران
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر گفت: بانوی خیر گچسارانی منزل مسکونی اش را وقف استفاده کتابخانه های عمومی نمود.
یاسر رحیمیان تصریح کرد: بانو خیر و نیکوکار" دلشاد آب آر " ساکن شهرستان گچساران با حضور در دفترخانه رسمی اسناد این منزل مسکونی خود را به مساحت 245 وزیربنای 155 متر مربع، جهت استفاده کتابخانه عمومی وقف نمود.
وی اظهار داشت: وقف این منزل مسکونی جهت کتابخانه عمومی یک حرکت مذهبی، معنوی و یک اقدام فرهنگی برجسته که برای اولین بار در استان صورت گرفته است و این کار بزرگ و حسنه می تواند الگوی خوبی برای وقف مکانهایی برای ترویج فرهنگ عمومی به ویژه کتاب و کتابخوانی باشد.
بانوی خیر و نیکوکار گچسارانی:
همیشه آرزو داشتم بتوانم برای ترویج فرهنگ کتابخوانی کاری کنم
دلشاد آب آر بانوی خیر نیز با اشاره به موقوفه خود گفت:  بنده با کتاب و کتابخوانی به ویزه کتب مذهبی و علوم دینی مانوسم  وهمیشه آرزو داشتم که بتوانم برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان کاری کنم  و بنابراین تصمیم گرفتم منزل مسکونی ام را به نام  و عنوان سرور و سید شهیدان حضرت امام حسین (ع) در اختیار عموم مردم و برای ترویج فرهنگ کتابخوانی قرار دهم و امروز از این کار بسیار خوشحال و خشنود هستم که آرزویم برآورده شد.
وی افزود: امیدوارم قدم کوچک بنده شروعی باشد برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پیامی برای دیگر واقفان و نیکوکاران که تنها چیزی که برای انسانها می ماند نام نیک است و خدمت برای عموم مردم و به ویژه نسل امروز و فردا و امیدوارم مورد رضایت خداوند قرار گیرد.
گفتنی است منزل مسکونی این بانوی خیر و نیکو کار، توسط ایشان مادام العمر در اختیار کتابخانه های عمومی قرار گرفت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 743
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما