بيشتر1396/11/3 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی خبرداد: بخشی از برنامه های فرهنگی اجراشده در کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در دیماه گذشته بیش از 20 برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، حسین کریمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی از برگزاری بیش از 20 برنامه فرهنگی متنوع در دیماه گذشته، در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبرداد وگفت: نشست های کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی امام خمینی شهر لیکک، نشست کتابخوانی کتابخانه ای مدرسه ای در مدرسه جمکران  توسط کتابدار کتابخانه منصوری از جمله برنامه های فرهنگی بود.

کریمی همچنین با اشاره به جمع خوانی کتاب در کتابخانه های این شهرستان تصریح کرد: چندین جمع خوانی کتاب نیز در کتابخانه های عمومی برگزار شد که که کتابهای "روزی که مداد شمعی ها به خانه برگشتند" و کتاب" عروسک رستم " توسط کودکان در بخش کودکان کتابخانه عمومی امام خمینی مهمترین ان بود.

وی همچنین افزود: چندین پویش مجازی با معرفی کتابهای متنوع توسط اعضا و کتابداران نیز اجرا شد که در قالب ویدئو به پویش کتابخوان مجازی ارسال شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بهمئی در پایان ضمن تقدیر از کتابداران کتابخانه های عمومی بهمئی افزود: نمایشگاه های کتاب، اهدای بیش از 1000 جلد کتاب توسط مدیرعامل پالایشگاه گاز بید بلند را به کتابخانه های عمومی و کلاسهای قصه گویی و نقاشی  نیز از جمله برنامه های فرهنگی اجرا شده در شهرستان بود که این حاصل همکاری و زحمت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی بود که انشاء لله این روند در بهمن ماه نیز ادامه دارد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 604
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما